Zespół

lek. wet. Joanna Grabowska-Makuch

lek. wet. Joanna Grabowska-Makuch

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie oraz École Nationale Vétérinaire w Nantes we Francji. Pracowała jako lekarz internista oraz chirurg w zakładach leczniczych dla zwierząt w Polsce oraz we Francji. Interesuje się niekonwencjonalnymi metodami leczenia zwierząt, szczególnie akupunkturą.
Konsultacje: interna, chirurgia, okulistyka, akupunktura, homeopatia

lek. wet. Anna Maślankiewicz

lek. wet. Anna Maślankiewicz

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Pracowała na stanowisku lekarza internisty oraz kierownika gabinetu w Będzinie.
Konsultacje: interna, endokrynologia, stomatologia

lek.wet. Emilia Wiśniowska – Antonik

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Przez ostatnie kilka lat intensywnie szkoląca się w zakresie dermatologii i onkologii. Prywatnie właścicielka psa,kota i stada kur
Konsultacje: dermatologia, onkologia, interna

asystent lekarza wet. Katarzyna Tkaczewska

W 2016 roku rozpoczęła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zaczęła również uczęszczać na praktyki do Gabinetu As, gdzie aktualnie pracuje na stanowisku asystenta lekarza weterynarii w czasie wolnym od nauki. Szczególnie interesuje ją asysta przy zabiegach oraz opieka nad pacjentami szpitalnymi.