Zespół

lek. wet. Joanna Grabowska-Makuch

lek. wet. Joanna Grabowska-Makuch

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie oraz École Nationale Vétérinaire w Nantes we Francji. Stażystka warszawskiej kliniki Elwet. Pracowała jako lekarz internista w Klinice Weterynaryjnej w Zabrzu oraz Vihiers we Francji oraz jako internista i chirurg w gabinecie w Loué we Francji. W gabinecie As zajmuje się interną oraz chirurgią miękką, a także pacjentami okulistycznymi.

lek. wet. Anna Maślankiewicz

lek. wet. Anna Maślankiewicz

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Odbywała staż w uczelnianej klinice. Pracę zawodową zaczynała w przychodni weterynaryjnej w Zawierciu jako lekarz internista. Pracowała na stanowisku lekarza internisty oraz kierownika gabinetu w Będzinie. W Gabinecie As zajmuję się interną, w szczególności pacjentami dermatologicznymi oraz endokrynologicznymi.

asystent lekarza wet. Katarzyna Tkaczewska

W 2016 roku rozpoczęła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zaczęła również uczęszczać na praktyki do Gabinetu As, gdzie aktualnie pracuje na stanowisku asystenta lekarza weterynarii w czasie wolnym od nauki. Szczególnie interesuje ją asysta przy zabiegach oraz opieka nad pacjentami szpitalnymi.